Norime moksleivius pakviesti į VILNIAUS UNIVERSITETO Verslo mokyklos organizuojamą  „Verslumo akademiją“ 2020, kuri vyks vasario 22 d. – kovo 21 d. (penkis šeštadienius).

 

  „Verslumo akademija“ tai – užsiėmimų ciklas, skirtas 14+ moksleiviams, norintiems susipažinti su verslu iš arčiau. Projekto metu diskutuojama, mokomasi, atliekamos įvairios užduotys, be to, moksleiviai turi galimybę pritaikyti žinias praktiškai – kurdami ir pristatydami savo pačių idėjas. Viso mokymosi metu su vaikais dirbs tik patyrę lektoriai – savo sričių profesionalai, projekte taikomas praktikas ne kartą išbandę savo veiklose.

 

Kiekviena „Verslumo akademijos“ diena yra skirta analizuoti skirtingai aktualiai temai:

 

Vasario 22 d. Susipažinimas ir komandų formavimo diena

Vasario 29 d. Kūrybiškumo diena

Kovo 7 d.  Rinkodaros diena

Kovo 14 d. Finansų diena 

Kovo 21 d. Idėjų pristatymo diena

 

Projektas bus užbaigtas moksleivių idėjų pristatymu komisijai ir geriausios idėjos apdovanojimais. „Verslumo akademijos“ partneris „CodeAcademy Kids” akademijos nugalėtojų komandai skiria kelialapį į „Silicon Valley Smart City“ verslumo stovyklą! 

 

Detali projekto programa: http://www.vm.vu.lt/uploads/pdf/Programa%202020.pdf

 

Bilietai ir informacija apie projektą: http://bit.ly/programa_VA

 

„MAKARONŲ TILTAI 2020“

 

Kviečiame gimnazijas teikti paraiškas rengti nacionalinio moksleivių čempionato „Makaronų tiltai 2020“ atrankos etapą savo mokymo įstaigoje!

Netrukus startuos jubiliejinis penktasis nacionalinis čempionatas „Makaronų tiltai 2020“.

Atrankos etapuose statybinėmis medžiagomis (makaronais ir plastilinu) aprūpina čempionato organizatoriai (VGTU). Tiltams konstruoti skiriama pamoka (45 min.). Prieš tai – 20-25 min. paskaitėlė ir instruktažas. Bandymai trunka apie 1 val. Viso renginio trukmė – apie 3 val.

Planuojamas etapų skaičius – 25. Maksimalus komandų skaičius kiekviename etape – 15. Sulaukus didesnio paraiškų skaičiaus, sprendimą su pretendentais derina čempionato organizatoriai.

Visos etapų nugalėtojų komandos yra kviečiamos dalyvauti moksleivių čempionato finale, Vilniuje.

Visas susidomėjusias mokymo įstaigas kviečiame registruotis.

Reikalavimai etapų rengėjams ir atrankos etapų taisyklės prieinami paspaudus nuorodas.

Visą aktualią informaciją www.vgtu.lt/makaronutiltai.Pagarbiai,
„MAKARONŲ TILTAI 2020“ organizatoriai

   Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namai kviečia moksleivius ir mokytojus dalyvauti Vasario 16-ąjai skirtame istorinių memų konkurse „Valstybingumo dūzgės“.
 
   Šiuolaikiškas ir šmaikštus konkursas yra skirtas ne tik patraukti moksleivių dėmesį ir paskatinti juos domėtis istorijos faktais ir asmenybėmis, prieš daugiau nei šimtą metų atvedusiomis Lietuvą į nepriklausomybę. Kartu tai yra puiki proga integruoti valstybės istorijos pažinimą į ugdymo procesą platesniu mastu: juk kuriant istorinius memus moksleiviams prireiks ne tik istorijos, bet ir dailės bei informacinių technologijų mokytojų pagalbos.
 
   Geriausi darbai atsidurs virtualioje galerijoje, laureatai bus apdovanoti vertingais prizais, jie bus pakviesti atvykti į Signatarų namus ir atsiimti apdovanojimus iš garbingos komisijos: dailininko karikatūristo Jono Varno, istoriko dr. Norberto Černiausko, istorijos mokytojo dr. Algio Bitauto, šmaikštųjį „Lietuvos istorijos repą“ sukūrusios grupės „Šventinis bankuchenas“ nario Luko Šidlausko bei tinklaraštininko Danieliaus Goriunovo, geriau žinomo Debesylos slapyvardžiu.
 
   Labai prašome perduoti šią informaciją suinteresuotiems asmenims, pasidalinti su moksleiviais mokyklos skelbimų lentoje, socialiniuose tinkluose ir kitomis formomis (dalinantis soc. tinkluose prašome nepamiršti pateikti nuorodos į žemiau esantį renginį, taip pat pažymėti @lnmuziejus arba @SignataruNamaiLNM)
 
Visa informacija, konkurso nuostatai adresu http://bit.ly/2pk0fg0
 
Renginys soc. tinkle Facebook adresu https://www.facebook.com/events/443404289701026/