Labai džiaugiuosi dalyvaudama Dof'E programoje. Šiam projektui vykdyti pasirinkau lankyti tinklinio būrelį ir šokius, o socialinei veiklai - prižiūrėti senyvo amžiaus moterį. Visos veiklos  lengvai įgyvendinamos - vienintelis sunkumas atsiminti, jog vieną kartą per savaitę reikia užpildyti informaciją elektroninėje svetainėje. Rekomenduoju įsitraukti į šį projektą, nes jame galima geriau pažinti save, surasti naujų pomėgių ir, visa tai atliekant, puikiai praleisti laiką.

Irma Čepauskaitė

  

   Man patinka dalyvauti Dof'E programoje. Veikloms nesunkiai randu laiko ir man jos visos  smagios. Jokių sunkumų nepatyriau, tačiau vis užmirštu užpildyti... Rekomenduočiau visiems pabandyti dalyvauti šiame projekte, nes darysit tai, kas patinka, ir dar būsit apdovanoti.

 

Edvinas Riepšas

  

   Mums patinka dalyvauti Dof'E programoje. Veikloms nesunkiai randame laiko ir mums jos visos  smagios. Jokių sunkumų nepatyrėme, tačiau vis užmirštame užpildyti... Rekomenduotume visiems pabandyti dalyvauti šiame projekte, nes darysit tai, kas patinka, ir dar būsit apdovanoti.

 

Gabija Ažondenytė ir Arūnė Navardauskaitė

 

  

   Dalyvauju Dof'E programoje. Lankau du sporto užsiėmimus pas Zinaidą Sendriūtę ir savanoriauju Veikliųjų mamų klube. Jau pripratau viską pildyti, o dalyvauti projekte patinka -  net pati prisiverčiu atlikti veiklas, kuriomis šiaip neužsiimčiau, pvz. sportu: D. Rekomenduoju projekte visiems dalyvaut, nes išsikeli tikslus ir turi būtinai juos įvykdyt -  tai labai didelis pliusas. Sunkiausia, kaip sakė Arūnė, ir yra išsikelti tikslą, o prie visų kitų veiklų ir jų pildymo tikrai greitai galima priprasti - tai nesukelia jokių problemų. Tai tiek.

Radvilė Arlauskaitė