TARPTAUTINIAI RENGINIAI

 

2019–2020 m. m.

 

Mokinio vardas, pavardė

Konkursas, olimpiada

Užimta vieta

Rengusio mokytojo vardas, pavardė

Kristupas Bendikas

XIII- JO Europos mokinių darbų, skirtų DNR dienai paminėti, konkurso nacionalinis etapas

3 vieta

Irena Kondrotienė

Ugnius Popovas

Nacionalinis kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Geriausiai atliko užduotis

 

Gintarė Drungilaitė

Viktorija Taurinskaitė

Raimonda Kervytė

Tarptautinis vaikų kūrybos darbų konkursas,, Kalėdinis atvirukas‘‘

Darbas eksponuotas LR seimo parodoje

Laima Vaitulevičienė

Tautvydas Pudžmys

 Tarptautiniame edukaciniame istorijos konkurse ,,Olimpis 2020- Pavasario sesija‘‘

II laipsnio diplomas

Daina Markauskienė

Tautvydas Pudžmys

 Tarptautiniame edukaciniame biologijos konkurse ,,Olimpis 2020- Pavasario sesija‘‘

II laipsnio diplomas

Irena Kondrotienė

Tautvydas Pudžmys

 Tarptautiniame edukaciniame matematikos konkurse ,,Olimpis 2020- Pavasario sesija‘‘

II laipsnio diplomas

Laima Vainorienė

Tautvydas Pudžmys

 Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse ,,Olimpis 2020- Pavasario sesija‘‘

I laipsnio diplomas

 

Tautvydas Pudžmys

 Tarptautiniame edukaciniame lietuvių kalbos ir literatūros konkurse ,,Olimpis 2020- Pavasario sesija‘‘

I laipsnio diplomas

Daiva Butkienė

Tautvydas Pudžmys

 Tarptautiniame edukaciniame chemijos konkurse ,,Olimpis 2020- Pavasario sesija‘‘

I laipsnio diplomas

Juneta Kubilienė

Tautvydas Pudžmys

 Tarptautiniame edukaciniame geografijos konkurse ,,Olimpis 2020- Pavasario sesija‘‘

 

Edmundas Urbutis

Ieva Navardauskaitė

  Tarptautinis konkursas ,,Kengūra 2020“

1 vieta rajone

Margarita Griščenkovienė

Viktorija Taurinskaitė

2 vieta rajone

Rastida Valbasienė

Tautvydas Pudžmys

56 Lietuvoje,

1 vieta rajone

Laima Vainorienė

Kristupas Bendikas

3 vieta rajone

Rastida Valbasienė

Dominykas Šmita

1 vieta rajone

 

Skirmantas Danius

2 vieta rajone

Jovita Lukienė

Domantas Mažrimas

3 vieta rajone

Jovita Lukienė

Andrius Jokšas

1 vieta rajone

Jovita Lukienė

Mantas Savickas

2 vieta rajone

 

2017/2018 m. m.

 

EUROPOS

III vieta

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Jaunųjų mokslininkų konkursas

Liucija Rancaitė, III b

Irena Kondrotienė

1

 

2015/2016 m.m.

I vieta

 

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas ir pavardė, klasė

Mokinio mokytojo (-os) vardas ir pavardė

  1.  

Tarptautinis vaikų ir jaunimo meninis kūrybos konkursas „M. K. Oginskis. Sugrąžinkime laiką“

Ruginė Normantaitė, II b

Laima Vaitulevičienė2,

2.

Respublikinis mokinių meninių tekstų konkursas „Mano mokytojas“

Modestas Milius, II c

Vida Stončaitienė3.

3.

Meninio skaitymo konkursas. 9-12 kl.

Vilius Kaupas, IV a

Laimutė Ronkaitienė

2013/2014 m.m

 

Data

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokytojo vardas,pavardė

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

2014-01-26

 

Tarptautinis projektas ,,Ostseetalent”

 

Nugalėtojos diplomas dviejose nominacijose, kelionė į Vokietiją

Kristina Petrulevičiutė

Milda Jurkutė

2a