RESPUBLIKINĖS OLIMPIADOS IR KONKURSAI

2017/2018 m. m.

 

RESPUBLIKINIAI

I vieta

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Lietuvos leidėjų asociacijos  konkursas „Skaitymo pozos“

Edvinas Untulis, IV c

Dovilė Motiejauskaitė, IV a

Darius Odinas, IV c

Jokūbas Tamošauskas, IV c

Vida Stončaitienė

4

 

RESPUBLIKINIAI

II vieta

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

„Jūrų keliais“

Martynas Veitas, IV b

Edvinas Buivydas, IV b

Dovydas Staškus, IV b

Tomas Kubilius, III b

Tomas Skiudulas, III b

Greta Petrauskaitė, III b

Mantas Gadeikis, II a

Marius Perminas, II a

Daiva Veisienė

Danutė Kazlauskienė

8

  1.  

EUROSCOLA

Baltramiejus Žukauskas, IV c

Edvinas Riepšas, IV c

Greta Petrauskaitė, III b

Liucija Rancaitė, III b

Gabrielė Šertvietytė, III a

Raminta Jonauskaitė, III a

Vilius Šličius, II a

Mantas Savickis, II c

Aurimas Buta, II c

Rugilė Kusaitė, II c

 

Danutė Kazlauskienė

10

 

RESPUBLIKINIAI

III vieta

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Milda Sėlenytė, II  b

Irena Kondrotienė

 

 

OLIMPIS

III laipsnio diplomas

Respublikinio vertimo konkurso „Tavo žvilgsnis 2018“ laureatai

Nr.

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Pastabos

  1.  

Asta Bružaitė

 

Anglų k.

  1.  

Karina Dapšytė

 

Anglų k.

  1.  

Rūta Šlepavičiūtė

 

Anglų k.

  1.  

Ugnė Simutytė

 

Anglų k.

  1.  

Asta Bružaitė

Danutė Kazlauskienė

Rusų k.

  1.  

Emila Zalanskytė

 

Rusų k.

  1.  

Gabrielė Kasperavičiūtė

 

Rusų k.

  1.  

Julius Galdikas

 

Rusų k.

 

2016/2017 m. m.

 

RESPUBLIKINIAI

I vieta

 

Nr.

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Jaunųjų filologų konkursas

I

Gytis Mockus, IV a

Laimutė Ronkaitienė

1

 

OLIMPIS

I laipsnio diplomas

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Pavasario sesija

Iveta Gidžiūnaitė, I a

Laimutė Ronkaitienė

6

Brigita Balandytė, I a

Laimutė Ronkaitienė

 

OLIMPIS

II laipsnio diplomas

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Rudens sesija

Egilė Stragytė, I a

Laimutė Ronkaitienė

6

Oksana Petkutė, I a

Laimutė Ronkaitienė

Greta Venslauskaitė, I a

Laimutė Ronkaitienė

Asta Bružaitė, I a

Laimutė Ronkaitienė

Liucija Rancaitė, II b

Laimutė Ronkaitienė

Perla Žilinskaitė, II b

Laimutė Ronkaitienė

  1.  

Pavasario sesija

Viktorija Vaitilavičiūtė, I a

Laimutė Ronkaitienė

(6)

Greta Venslauskaitė, I a

Laimutė Ronkaitienė

 

OLIMPIS

III laipsnio diplomas

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Rudens sesija

Iveta Girdžiūnaitė, I a

Laimutė Ronkaitienė

4

Milda Vainoraitė, II b

Laimutė Ronkaitienė

Greta Petrauskaitė, II b

Laimutė Ronkaitienė

Greta Žumbytė, IV a

Laimutė Ronkaitienė

  1.  

Pavasario sesija

Asta Bružaitė, I a

Laimutė Ronkaitienė

(6)

Gabrielė Beniušytė, I a

Laimutė Ronkaitienė

2014 – 2015 m.m.

Nr.

Data

Renginio  Pavadinimas

Laimėta vieta

Mokytojo

 Vardas Pavardė

Mokinio(ių) vardas(ai) pavardė(s)

Klasė

 

1

 

2014-11-21

 

Konkuras „Skaitymai žemaitiškai“

 

 

IIv.

 

Laimutė Ronkaitienė

 

Vilius Kaupas

 

3a

 

2

 

2014-10-17

 

Respublikinis turas

 konkursas „Euroscola“

 

 

Iv.

 

Danutė Kazlauskienė

 

U. Jucevičiutė, Ž. Macevičiutė,

K. Garmus, M. Kiltinas

 V. Dapšauskaitė

 

 

4b, 3c

3c, 2d

   3c

3

 

2015-01

 

Respublikinė anglų k. olimpiada

11 kl.

 

I v.

 

Žydrūnas

Ramanavičius

 

 

Aurimas Mickus

 

3a

 

 

4

 

 

2015-02-14

 

 

Respublikinis plakatų konkursas „Oro žaidynės Dubajuje-2015“

 

 

 

 

Laureatės

 

 

 

 

Laima Vaitilevičienė

 

 

Rugilė Narmontaitė,

Milda Jurkutė

 

 

1b

3a

 

5

 

2015-04-01,02

 

Respublikinis Meninio skaitymo konkursas

 

 

 

 

II v.

 

Laimutė Ronkaitienė

 

 

 

Vilius Kaupas

 

3a

 

 

6

 

 

2015-04-17

 

 

Respublikinis konkursas „Jūros keliais 2015“

 

 

Iv.

 

Danutė Kazlauskienė

Kristina Petrulevičiutė

 

 

Ž. Mackevičiutė, A. Rimgaila

E. Každailis, E. Milašius

M. Jasmontas,V. Kaupas

 L. Karlis Siksnis, P. Jankauskas

 

 

 

 

3c,3c

3c,3b

2d,3a

2a,3d

 

7

 

2015-04-24

 

Jaunųjų filologų respublikinis konkursas

 

IIv.

 

Laimutė Ronkaitienė

 

 

 

Viktorija Litvinaitė

 

3c

 

8

 

2015-05

 

ES egzaminas respublikinis turas

 

 

IV v.

 

Irena Nomgaudienė

 

 

Urtė Jucevičiutė

 

4b