APSKRITIES (REGIONINĖS)  OLIMPIADOS IR KONKURSAI

2017/2018 m. m.

I vieta

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

„Skaitymai žemaitiškai“

Tomas Petrauskis, III b

Laimutė Ronkaitienė

6

  1.  

 

 

 

 

 

REGIONINIAI

 

II vieta

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

„Skaitymai žemaitiškai“

Auksius Račkus, III b

Daiva Butkienė

 

  1.  

 

 

 

 

 

REGIONINIAI

 

III vieta

Nr.

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

 

 

 

 

 

 

 

REGIONINIAI

NOMINACIJOS

Nr.

Renginio pavadinimas

Laimėjimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

  1.  

„Skaitymai žemaitiškai“

Klaipėdos viešosios bibliotekos

Perla Šilinskaitė, III b

Laimutė Ronkaitienė

  1.  

„Skaitymai žemaitiškai“

„Skuodo literatų kūrybos puoselėjimas“

Jurgita Noreikaitė, IV c

Vida Stončaitienė

 

 

 

 

 

 

2016/2017 m. m.

REGIONINIAI

 

I vieta

 

Nr.

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Žemaitiškis skaitymai

I

Perla Šilinskaitė, II b

Laimutė Ronkaitienė

1

 

REGIONINIAI

II vieta

 

Nr.

Renginio pavadinimas

Vieta

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojas (-a)

Dalyviai

  1.  

Meninio skaitymo konkursas

II

Perla Šilinskaitė, II b

Laimutė Ronkaitienė

1

 

2015/2016 m.m.

I vieta

 

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas ir pavardė, klasė

Mokinio mokytojo (-os) vardas ir pavardė

  1.  

„Žemaitiškų skaitymų konkursas“. 10-12 klasių grupė

Vilius Kaupas, IV a

Laimutė Ronkaitienė

2.

Meninio skaitymo konkursas. 9-12 kl.

Vilius Kaupas, IV a

Laimutė Ronkaitienė

 

II vieta

 

Nr.

Renginio pavadinimas

Mokinio vardas ir pavardė, klasė

Mokinio mokytojo (-os) vardas ir pavardė

  1.  

Vaikinų krepšinio pirmenybės

N. Norkus, I a

R. Juodeikis, I a

J. Norvaišas, I a

R. Vaitkus, I a

D. Rimkus, I b

T. Kubilius, I b

A. Galdikas, I b

G. Riešas, I b

D. Budrys, I b

Algirdas Raugas

 

2014-2015 m.m.

Nr.

Data

Renginio  pavadinimas

Laimėta vieta

Mokytojo

 Vardas Pavardė

Mokinio(ių) vardas(ai) pavardė(s)

Klasė

 

 

1

 

 

2014-06-05

 

Žemaitijos regiono rašinių konkursas „Aš pažinau kanklių tavyje“

 

 

Iv.

 

Laimutė Ronkaitienė

 

 

Vilius Kaupas

 

3a

 

2

 

2015-03-07

 

Regioninis meninio skaitymo konkursas

 

 

I v.

 

Laimutė Ronkaitienė

 

Vilius Kaupas

 

3a

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

2015- 04-23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015- 04-23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regioninė projektinių darbų konferencija „Žadeikio vardas įkvepia“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Regioninė projektinių darbų konferencija „Žadeikio vardas įkvepia“

 

III v.

 

 

I v.

 

 

III v.

 

 

 

I v.

 

 

 

 

 

 

 

 

III v.

 

 

 

III v.

Laimutė Ronkaitienė

 

 

Irena Kondrotienė

 

Donatas

 Valbasas

 

Daiva

Butkienė

Laima Vaitulevičienė

 

 

 

 

 

Daina Markauskienė

 

 

Laima Vaitulevičienė

 

Viktorija Litvinaitė

 

 

Viktorija Bendikaitė

Ieva Jankutė

 

Elijus Každailis

Arlandas Petrauskas

 

 

 

Milda Jurkutė

 

 

 

 

 

 

Edita Grigutytė

 Deimantė Litvinaitė

 

 

Kotryna Janukaitė

Gabija Skruibytė

 

3c

 

 

3d

3d

 

3c

3c

 

 

 

3a

 

 

 

 

 

 

3b

3b

 

 

3c

3c